23.02.2010

LEYYA'DAN HEDİYELER

İlgiyle  takip ettiğimiz leyya blogta 5. yılı olması sebebiyle  birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor. Onun bloğunu bilmeyen yoktur sanırım ama biz bilmiyoruz diyorsanız işte leyya.

MODELİST AYRAÇ

Ne zamandır aklımda olan bir fikirdi. Haftasonu tv karşısında iken aklıma geldi ve faaliyete geçirdim.Kalıp ve fikir netten. 
 Benim  oldukça kabarık bir kalıp listem var ama hiç  birinin adresini almayı akıl etmemişim o yüzden yayınlarken huzursuz oluyorum. Sizce bu hırsızlık oluyor mu?


Yeni kitapımın içinde modelist ayracım şık şık bana bakıyor.Her  baktığımda beni mutlu ediyor.
Not:  Kalıbı isteyen olursa seve seve eklerim.
Tabii hırsızlık olmuyorsa. Bu konuda düşüncelerinizi iletirseniz çok memnun olurum

18.02.2010

YENİ HEYCAN YENİ BİR HAYAT YENİ SAYFALAR

Ne kadar uzun bir başlık oldu. İçimden geleni yazdım
Evlenmeden önce çok iyi bir okuyucuydum. Normale dönmem yaklaşık 2,5 yılımı aldı.(Bekarlar duyun beni keyfini sürün bekarlığın :))) Şaka tabiki. İkisininde kendine has güzellikleri var. Allah herkese gönlünden geçeni versin mutlu bir ömür sürdürsün. (amin)
Tekrar başladım çok şükür okumaya. 3 ay içinde 6 kitap bitirdim. Buna da şükür diyorum. Bu iki kitap yeni geçti elime dün sipariş vermiştim kitapyurdundan bütün kitaplarımı burdan alıyorum. Çalışma stillerinden çok memnunum fiyatlarıda kargo ücreti alıcıya ait olmasına rağmen oldukça uygun.
Bu iki kitap birbirinin devamı niteliğinde, en son okuduğum iki kitapta bu şekildeydi okurken büyük keyif aldım. Ayşe Kulin ilk kez okuyacağım eğer okuyanınız varsa düşüncelerinizi eksik etmeyin lütfen.16.02.2010

HEDİYELENDİM

Sevgili Yelda hediye kampanyasına katılanlar için hediye  hazırladığını bu yazısında duyurmuştu. Ben de broş istediğimi söylemiştim  kargo parasını biz ödeyecektik ama jest yapmış ve kendisi ödemiş çok teşekkür ederim. Nasıl da özenli paketlenmiş. Dün geçti elime ama karttan çıkarmaya bile kıyamadım henüz uzaktan uzağa seviyorum şimdilik.

Dün benim için hediye alma günü oldu. Bu minik kolye ucu sevgili halamdan hediye. Migren hastasıyım ve ırsi olarak baba tarafımın çoğunda da aynı hastalık mevcut. Bu taşın enerjisi migren ağrılarına çok iyi geliyormuş halam kullanmış ve iyi gelince banada almış sağolsun. Kupamda sevgili ablamdan hediye. Hepside ayrı ayrı mutlu etti beni. İyi ki çevremde beni seven ve düşünen insanlar var. Yoksa çekilir miydi bu hayat :))))

15.02.2010

ŞAL'DANLIK YAPTIM

Cumartesi broş aparatı almak için eminönü sürükledim eşimi kendime yine bir sürü oyuncak aldım. nakisays sitesinde gördüğüm eşarpdanlıktan yapmayı kafaya koymuştum zaten. Malzemeler kendi ayağıyla önüme düşünce fırsatı kaçırmadım dün akşam 30 dakikada yaptım kullanmaya başladım bile. 


Hala işin sıkıntısı ve huzursuzluğu üzerimde o yüzden beni bunaltmayacak çabuk biten işlerle uğraşıyorum.
Bir kaç renk zincir aldım çok hoşuma gitti onlarla da anahtarlık yapıcam fimoları kullanma zamanı geldi de geçiyor. Bu akşam da onları denicem.

12.02.2010

BAYKUŞA BENZEMEYEN KUŞ.

İşlerin yoğunluğundan öyle daralmış durumdayım ki uzun vadeli işlere tahammülüm yok. Battaniyemi bir haftadır elime almadım. Çabuk biten işler favorim bu günlerde. Hemen  yapıp bitirip kullanmak az da olsa mutlu ediyor beni. Bu da dün akşam yaptığım baykuş anahtarlığım. Modelini netten buldum çıktısını aldım (daha dün görmeme rağmen adresi bulamadım). Aklım o kadar karışık ki. Bulur bulmaz adresi ekleyeceğim.
Yaptıktan sonra eşime sordum neye benziyor diye KEDİ'ye benziyor dedi. Bakar mısınız kediye benzer bir hali var mı bu canım kuşun.

10.02.2010

CAN SIKINTISINDAN


Su dalgası battaniyeyi yapmaktan sıkıldığım bir anda bu ufak yuvarlakları yaptım.İlk fotoyu camın önünde çektim.  Defterinin üzerinde farklı bir görüntüsü olmuş ama değil mi? Keşke biraz daha özenli çekseymişim görüntü daha güzel olacakmış. Hala öğrenemedim fotoğaf çekmeyi :) 

Yapıp öyle bırakmak olmaz dedim keçelerden yaprak ekleyip broş haline getirdim. Haftasonu eminönü'ne gidip broş aparatı alıcam. Hırkalarımı süsleyecek cici bir broşum oldu.


8.02.2010

PANOM BİTTİ

Panom bitti ve makinamın üst köşesinde yerini aldı.

5.02.2010

JASMIN KAMPANYA

Jasmın dekopazar'la ortak bir kampanya yapmış çekilişle yukardaki güzel ürünlerden biri sizin olabilir
Bu yumurta pişiricisi ve şık çantalardan biri sizin olabilir.

Ayrıntılı bilgi burada.  Herkese bol şans

4.02.2010

YELDA'DAN HEDİYE

Yelda da hediye verenler grubuna katılmış ve çok bir çanta hediye ediyor buyrun  ayrıntılar. Herkese bol şans.Bende katıldım belki bu sefer şeytanın bacağını kırar bu şık çantaya sahip olurum.

1.02.2010

CANIM KARDEŞE T-SHIRT

Kardeşim bu t-shırtü bir ara çok istedi sonrada unuttu kaldı öyle blogları gezerken sevgi hanım'ın bloğuna rastladım hemen bilgi için mail attım.Kendisi sağolsun çok ilgilendi ve istediğimden çok daha güzel bir t-shırt çıktı ortaya. Kardeşimin mutluluğu tavan yaptı.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails