29.06.2009

İLK ÇANTAM

işte ilk çalışmamla karşınızdayım. biliyorum çok fazla eksiği var ve tam acemi işi oldu ama öğrenmek için bir yerden başlamam gerekli öyle değil mi?. bende ya bismillah dedim ve diktim ve severek kullanıyorum. c.tesi bakırköy pazarındaydık eşimle birlikte. çok cici kumaşlar fermuarlar çeşitli süslemeler aldım. vakit bulup dikeceğim zamanı iple çekiyorum.

26.06.2009

işte benim ilgi alanım çanta cüzdan. bu resmi arşivime ekleyeli uzun zaman oldu linki bulamadım o yüzden umarım sorun olmaz. gerçi ne alaka dimi ilgi alanım çanta deyipte tek bir cüzdan resmi koymak saçma oldu sanırım neyse ya içimden geldiği gibi yapmayacakmıyım burda herşeyi. böyle esti böyle yaaptım birgün en büyük hayalim kendi küçücük dükkanımda sadece kendi yaptığım bilumum ürünü satıp ev bütçesine katkıda bulunmak.inşallah bu hayalim gerçek olur.
işte sonunda başardım. bu benim ilk yazım ve umarım son olmayacak her gün yeni yeni yazılarla karşınızda olacağım.. bu blog işini çok sevdim. takip ettiğim yerli yabancı o kadar çok blog var ki hepsini hergün bakmadan rahat edemiyorum. hepsi de birbirinden güzel insanların blogları bunlar. insan birini hiç tanımadan onu sevip mutluğunu heycanını hüznünü paylaşır mı? bu sorunun cevabını ben bu blogları takip ederken çok iyi anladım. hepsiyle birliktr yaşıyorum bu hayatı sanki. en yakınımdaki insandan daha yakınım sanki onlara. ve bu beni çok mutlu ediyoo.

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails